KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14808435

nr 1480 8435

Stina Sörman

(1910-1993), Sverige

Marin. Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 32x38 cm

Stina Sörman, svensk målare född 1910, död 1993.

Utrop:

300 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:20:33

Stina Sörman

Läs mer om Stina Sörman